Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Belediye sitesinde böyle bir şey yok. İmar planları önce yenilenecek Keçiören Meclisinde görüşülüp karara bağlanacak, sonra Büyükşehir belediyesinde meclis onayına sunulacak. sonra askıya çıkılacak en iyi ihtimalle bir yıl sürer gibi

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Kardeşim şu anda burada imar yok yani mutait istese bile giremiyor ama kendim bizzat başkan yardimcisi ile görüştüm imar çalişmasina başladıklarını söylediler. Yine dedikelrimi tekrarlıyorum herkes bir zahmet başkana ve yardimcisina yazarsa belki işler dahada hizli ilerler buraya birbirimize yazmakla problemler çözülmüyor herkez yazsin bir zahmet.

bayram.ceyhan@kecioren.bel.tr

baskan@kecioren.bel.tr

• Beğen
Sayın Aydın Küçük, 376117 numaralı başvurunuz sonuçlandırılmıştır. Sonuç açıklaması: Söz konusu başvurunuza istinaden müdürlüğümüzce yapılan incelemede; ankara ili, keçiören ilçesi, bağlum/karşıyaka mahallesi 91305 ada 11 sayılı parselin de içerisinde bulunduğu alanı kapsayan “bağlum/ hisar, karşıyaka ve karakaya mahallelerine ilişkin uygulama imar planı” nı, keçiören belediye meclisi’nin 01. 11. 2022 tarih ve 551 sayılı kararı, ankara büyükşehir belediye meclisi’nin 10. 01. 2023 tarih ve 103 sayılı kararı ile onaylandığı, onaylı imar planına göre “konut alanı” olarak planlandığı ve yapılaşma koşullarının “e:1. 60 yençok:16 kat” olduğu,
ancak ankara 5. İdare mahkemesi’nin 2023/894 es. 2024/344 k. Ve 29. 02. 2024 tarihli kararıyla bahse konu planın iptal edildiği, dolasıyla bölgenin çap ve ruhsat işlemlerinin kapatıldığı hususları tespit edilmiştir.
Belediyeden gelen cevap bu. Tekrar belediyenin çalışma yapması için sürekli yazmamız gerekiyor

belediyede ne yapacağını şaşırdı ;aslında 6 kat verilip emsai aynı bıraksalar konak havasında güzel siteler yapılır buralara

• Beğen
Bence çok saçma olur 6 katli. dibinde pursaklarda hepsi yuksek katli ovacikda dahil. Saten kecioren belediyesi şu anda imar çalişmasini yeniden düzenliyor inşallah enn kisa zamanda sonuçlanir ve yüksek katli olarak kalır

• Beğen
Screenshot_20240722_114211_Gmail

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve Kara
Yeterki meclis gündemine alınıp gerekli kurumlardan görüşler alınsın. İllaki 1-2 sene sürecek. Tekrardan plan için başlanılması önemli.

• Beğen
Burada paylaşacağımızı bildikleri için o şekilde cevap veriyorlar. Benvo yetkili ile yüz yüze görüştüm. Gammazlık yapacak değilim. Aldığım cevapla şok oldum. İlana koydum. Emlakçı satsın.

• Beğen
Mansur bey de Ankara halkını zengin edeceğiz dedi. Gitti yandaşlarına Atatürk Orman Çiftliği’ni sattı. Önce İmar durumları ile oynadı sonra sattı. Olan biz garibana oluyor. Gidin satın başka ilden arsa alın

• Beğen
yani aldiginiz cevap nedir tamamen o bölgeyemi gecerli orda yüksek katlar ve mahmudiye yoluna dogru villa parselleride var keciörene ayit hepsi zaten projeleri iptal.
ona göre bizde bilelim artik bizim görüsecek imkanimiz yok ondan

• Beğen
Mart ayında video paylasiyordu İvedik hurdacilar yolu herşey hazır. Diyerek imar planı ni geçtik olan oldu yol ile ilgili hiç kimse yediği kazığı unutma.z … beyler

• Beğen
Secim zamanı vaat veripte verdiğin vaadi seçim zamanı hatırlarsan ( Bağlum millet bahçesi Kentpark ormanı v.s) Turgut başkan gibi olur sonun akibetin … kimse artık numara siyaseti yemiyor … 30 yıldır yapılmayan numara kalmadı çünkü ve keciorenin Ankara’nın ilk sahipleri hala hayatta …ya vaad etmeyeceksin ya da amme hizmetini seçim kazanmak olarak geciktirmeyeceksin

Konu görüntüleyen kullanıcılar