Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Ben şahsen Keçiören belediye başkanının o bölge ile ilgili bir plan düşüncesi olduğunu düşünmüyorum. Güreş ile ilgili planları çok ama o bölge ile ilgili yok . Sosyal medya hesaplarına bakın anlarsınız . Yol yapılınca doğal otomatik gelişecek oralar

Bence Keçiören belediye başkanının Keçiören ile ilgili bir projesi yok. O yüzden bizim bölgemize has bir durum değil ama bizim bölgenin gelişimi artık şart oldu dediğiniz gibi dogal olarak gelişecek

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Kendi kafalarından ihale iptal edip suçu TASARRUF TEDBİRLERİNE attılar. Sonra da Paris Caddelerinde evlerinde belediyenin parasını çar çur ettiler. O paraya bu asfalt biterdi ve yol açılırdı. Haftalık 300 bin Euro ev, vay babam vay.

Neyse ihaleyi tekrar koydular. Hani tasarruf tedbirleri SEBEBİYLE asfalt olmayacaktı. Birden ne değişti. Yatacak yeriniz yok. Melih Gökçek dahil

KARAYOLLARI :

Ankara Çevre Otoyolunun İvedik-Yakacık bağlantısını sağlayan Yükseltepe-2 üst geçit köprülerinde ikileme köprü yapım çalışmaları nedeniyle havalimanı istikametinde sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanmakta olup 31.08.2024 tarih ve saat:13:00 da İstanbul istikameti sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacaktır.

Cuma günü yalan söyleyecek değilim, neyime gerek. Melih Gökçek olsa Ankara 100 üzerinden 75 lerde seyrederdi. Ankara’ya gelen misafirlerim Ankara ne kadar geri gitmiş diyorlar. Belki 50-60 lara düştük. Yozgat, Çorum misali bir il olduk. Neyse önemli değil. Hep beraber ceremesini çekeriz. İktidar tokatı hak etmişti. Köprü ile ilgili fotoğraf atan olursa sevinirim. Yol kapalı diyorlar ama bilmiyorum görmedim.

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar