Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Bugün kongreyi canlı takip ettim.
Mansur beyin Ankara ile 1 gram ilgisi kalmamış.
İmamoğlu ile birbirlerini yediler. Yüzleri asık şekilde birbirlerine laf verdiler. Özellikle Mansur bey çok sinirliydi. Cumhurbaşkanı adayı olarak görülüyoruz ama konuşma yapacağımı 1 saat önce öğrendim dedi. Ekrem beye çok önceden haber vermişsiniz dedi. Olmuyor böyle haksızlık dedi. İmamoğlu da, kızacağını bilsem konuşma metnimi atardım dedi. Hafiften gülünce Mansur bey iyice sinirlendi. Kıpkırmızı oldu. Özgür Özel araya girdi de konuyu dağıttı. Mansur beyin Ankara falan umrumda değil. Ovacık, Bağlum umrumda değil.

Ben kimsenin destekçisi değilim , hiçbirinin umrunda olmadığımızı da biliyorum. Şakşakcılar var bir iki tane onlar önerinizi dikkate alırsa daha aklı selim düşünebilirler diye düşünüyorum. İnşallah yol yapılır bu sefer kimin yaptığı beni ilgilendirmiyor önemli olan yapılması

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Arkadas senin siyasetcin brnim siyasetcim algisini brakin bagluma 25 yil baskanlik yapan bir yol yapmis ove ove bitiremediler b partisi gelmis kulaginin ustune yatmış bir asvalt atamamis adam gibi bir hizmeti bunlarda veremedi belediyecilik bumu dag basi imarsiz allahin dagindaki bahcelere istenen fiyatlara bakin sehrin merkezindeki baglumun arsaları çikolata parasi bile deyil ankaranin bukadar merkezinde boyle çöp paralara arsa varmi onuda gectim yol yapilinca mutahitler akinmi edecek bir yolami bakiyo tum siyasetciler pasbal baglumun onu tıkanıyor gelismesi engelleniyor bize bunlari yasatanlardan hesabini allah sorsun

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Siyaset ne alaka.
Biz ikisini de eleştiriyoruz.
Mevcut başkan, bu yolu açan eski başkanın projesini kendi projesi gibi gösterdi.
Trafiği çözecek proje bulduk diyor. Hadi kuldan korkmuyorsun, ALLAH korkun da mı yok.
İlçe belediyesi tekmeyi yedi, gönderdik. Gelen giden aynı. ‘‘Yol açarsak trafik artar, bu yüzden yol yapmıyoruz’’ diyen biri başkenti yönetiyor.

Son düzenleme:
Ümit Demir o bölge geri kalmış bir bölge , havalimanı yolu geçince şuanki Pursaklar üzeri nasıl doldu ise orası da öyle olacak . Havalimanı yolu üstünde herşey Pirim yapar . Şuan adam boş yere niye bina diksin , Mamak Nata Vega tarafına gelin bakın zirvekente dağa yol yaptılar hemen arkasına kule gibi binalar dikildi . Yol herşey demektir o yoksa hicbisey olmaz

Son düzenleme:
Volkan kardes ben fakli biseymi diyorum hepsi yillarimizi calmis vergilerimizi calmis baska yerlere yatirim yapilmis vergiyi alirken kitir kitir hizmete gelince meee yolun yapılmasına herkes bu sefer olwcakmi diye supeyle yaklasiyor cuki siyaset guven vermiyor yol yapilinca yol kenarlari ilk yapilirmi evet diyer yerlere bu yola uzak kalan baglumlunun sucu ne bir insan oglu insan gelsede millet bahcesine biraz destekte biz verelim millet bahcesi yapilsin iptal olan belediyeler Birliği eytim projesini faliyete gecirse polislerle alakali projede iptal bari universite alani aktif edilse bir üniversite yapilsa bunu dusunecek baglumu kalkındırmak icin de ugrasak baskanlar olsun diyorum

Konu görüntüleyen kullanıcılar