Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Ankara abisi Ankaranin sokaklarini geziyor fakir fukaraya yardim ediyor. Ankara Büyüksehir Belediyesi Mansur Yavas Parisin sokaklarini geziyor fakir fukaranin parasini harciyor. Demekki tasarruf Türkiyede gecerliymis.

Son düzenleme:
mahsur başkan ankara için yapılacak işlerin parasını millete dağıtıyor oy için en saglam oy para vermek bizlere sıra gelmez daha bunlardan.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Eren bey çok güzel soylediniz. Belediye devlet gibi emekliye dağıtamaz çünkü milletin vergisi var orada . Ankara özellikle Mamakta heryer pislik çöp kokuyo koca şehir. Asfalt yok yollar berbat . Mustafa Tuna mavi göl girişi 1 TL yapmıştı bu gelir gelmez 10 yaptı amacı Cumhurbaşkanligi hepsinin derdi koltuk

• Beğen
143 metre hisseli hisar mahallesinde yerim var villa imarlı. İsteyen olursa dm yazsın konusalim. Uygun fiyata vericem

Son düzenleme:
  • Beğen
Hacıkadın Kent Ormanı işletmesi özel firmadayken giriş kişi başı 15TL idi. Seçimden önce Ankara Büyükşehir Belediyesine geçti. Giriş fiyatları kişi başı 30TL oldu.
Kafede çay Batıkentte 4TL, Hacıkadın cafe de 15TL

Ayrıca halka yapılan yatırımların belediyenin toplam bütçesi içerisindeki oranında bir artış da yok. Ama çok iyi reklam var.

Hadi hayırlısı , gözümüz aydın yapmayacak olsalar 2. Kez ihaleye çıkmazlardı seçim yok bişey yok sonuçta. İlk defa olumlu olacağını ve yapılacağını düşünüyorum. Bir arkadaş belirtmişti bir hafta 10 gün önce , dosyayı gördüm diye yanlış hatırlamıyorsam Volkan Beydi. Onada teşekkür ederim , önceden haberimiz olmuş oldu.

Son düzenleme:
Ben 3 gün önce birebir başkan ile görüştüm bağlumda parkta milleti ziyaret ediyordu direk konuştum dedim başkan bağlum üvey evlat hiç düzgün bi yatirim yok ovacikda Alüvyon zemin yerlere verdiler çok katlı bağlum da her yer dağ taş burayada verdiler 2 katlı imar ne olacak buranın durumu bana dedi çok haklısın 20 kişi var yanımda şahit biz dedi imar çalişmasi başladik en kısa zamanda meclise sunacaz orada bı 2 ay bekleyecek askıda ondan sonra çalişmalar başlayacak dedi hatta telefon numarasına varana kadar verdi bekleyip göreceğiz.

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar