Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Ben belediye ile görüştüğümde Jeolojik etüdleri yapılacak demişlerdi. 5-6 ay sonra tekrar arayın bilgilendiririz demişlerdi ve ihaleye çıkılıyor.
Belediye tarafından 2024/1163042 İhale numaralı
‘‘Ankara İli Keçiören İlçesi Hisar, Karakaya, Karşıyaka Mahallerini Kapsayan ve Baglum adı altında Toplanan Alanına Ait İmar Planına Esas Mikrobölgeleme (Jeolojik-Jeofizik-Jeoteknik) Etüt Raporu Hazırlanması’’
için ihaleye çıkılıyor. Güzel bir gelişme inşallah bu defa Bağlumun imar sorununu kökten çözecekler sanırım. Bölgenin sorunları için ihaleler peş peşe geliyor. Önce büyükşehirden yol ihalesi şimdi imar sorununun çözümü için bu ihale hayırlı olsun arkadaşlar

Mansur Yavaş’a helal olsun. 5 yıl her şeye karşı çıktı. Keçiören ile ilgili her şeye baraj gibi durdu. Odalardan destek aldı, veto etti, reddetti, kapı gibi durdu. 5 sene boyunca Turgut Altınok’a 1 tane iş yaptırmadı. Kentsel dönüşüm gibi, haçıl ruhsatı gibi, Karakaya gibi, Hisar gibi, Bağlum imarı gibi, 50 metrelik yol gibi, imar yolları gibi. Hepsini oyaladı, mahkemeye verdi, hazır yola asfalt atmadı, veto yetkisini kullandı. Kendi adamının gelmesini bekledi. Vatandaşa 5 sene kaybettirdi ama Mesut bey oğluna sıra gelince her şeyi jet hızıyla yapmaya başladı 🙂

Son düzenleme:
Hocam genişletme çalışması yok sadece yüzeyini kazıyıp çöken yerleri tamir edip asfalt atılacak ek olarak Sakarya Sokak ve Balıkçılar caddesinin bir kısmına da aynı çalışma yapılıyor ama 264 EGO hattı çalışmada yol açık olmasına rağmen Hisar Mahallesine girmiyor inşallah bunu kullanarak Hisar mahallesinden 264 ü kaldırmazlar yoksa 1.5 km yürümek zorunda kalacağız Bağlum Bulvarına

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Bağlum’dan yarın güreş müsabakaları başlıyor.

Hayırlı Olsun
Screenshot_20240914_125200

Son düzenleme:
Mesut başkanı ufuktepe Naim sülaymanoğlu spor salonunun yanındaki parkda gezeken gördüm hemen yanına gittim kırandagı hisar mahallesi imar calışmasını sordum 2 ay içinde yeni imar planı açıklanacak dedi ovacıgın yerleri su 20 kat dedim zemini saglam yerler villalık dedim bu işde bi terslik var dedim doğru diyonuz dedi 25 sene oldu alalı vergisini veriyoz bir gelişme yok dedim hr şeyin en güzeli olacak dedi belediyeye randevu alarak gele bilirsinşz dedi çok konuştum önemli olanları yazdım

Turgut Altınok Bağlum’a çok değer vermedi, Mesut Özarslan da vermiyor vermez de sadece yapılan etkinliklerin bazılarını burada yaparak Bağlum’u görüyoruz imajı veriyorlar. Sonuç olarak Bağlum doğal yapılaşma ve nüfus artışı akışında bir şekilde yapılaşacak ama bu 10 sene mi 30 sene mi sürer bilmem. Hisar Mareşal Fevzi Çakmak Caddesine asfalt atılmaya başlandı tabi ne çabalarla kimi aramadık ki sırf 264 geçmeye devam etsin diye

Son düzenleme:
Bu sabahki Bilgi… Üst haçıl imar planları Şehir plancılari odasının tavsiyesi üzerine çizilecekmiş. Sene sonu veya 2025 başında başlıyormuş. Sil baştan bir plan olacakmış. Emsali yüksekliği İmar durumları vs vs vs değişiyor. Hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana

Konu görüntüleyen kullanıcılar