İETT Hatlarında Yaşanan İlave, Güzergah Değişikliği ve İptal Haberleri

Avrupa yakasında yaşadığım halde Beykoz’a giderim arkadaşım orda oturuyor. Metro beykoza şart kesinlikle yapılmalı. Ne zaman bitip faaliyete geçer orası meçhul. Metro faaliyete geçene kadar kesinlikle İETT bu bölgeye çeki düzen vermesi gerekmekte.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Zaten ben keyfi ayrıcalık istemiyorum otobüs konusunda. Metro gelene kadar fazladan körüklü otobüs verip yeni hat açsınlar. Metro geldikten sonra kapatabilirler açtıkları hattı. Verdikleri körüklü otobüsleri de alabilirler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sezgin_ist
İETT’in belirli bölgelere ihtimas geçmesi diğer vatandaşında dikkatini çekiyor. Ve haklı olarak da tepki çekiyor. Bu tepkileri İETT yönetimi dikkate almalı.

• Beğen
Bana göre İETT’nin en çok iltimas geçtiği bölgeler şuralar:
1-) Alibeyköy
2-) Sultanbeyli/Kurtköy çevresi
3-)Üsküdar
4-) Çekmeköy
Bunlar en torpilliden en az torpilliye doğru gidiyor.

Hiç beklenmeyecek bir bölgeden otobüs yenileme haberi ile karşınızdayım
B-1904 Kodlu otobüs
Alibeyköy bölgesinin 2 bireyselcisinden biri tezeller olan otobüsünu Mercedes Benz connecto ile yenilemiştir zaten uzun süredir piyasada da yoktu tanıdık şoförümüzden aldığım bilgiye göre yeni conecto ile değiştirdi otogarda kameraları takılırken gördüm…

Bunların şuan karşıda ve burda olmak üzere kaç tane arabası var benim bildiğim B-1838-B-1883 arası. Sonra C-1857 de var bu bölgede C-1650 de bu bölgeye geçmişti onlara ait mi bilmiyorum. B-1509 da var.

Son düzenleme:
  • Beğen

İETT Yaz Tarifesine Geçiyor​

İETT Yaz tarifesine geçiyor. 24 Haziran Pazartesi tarihinden itibaren başlayacak olan yaz tarifesinde kapanacak ve açılacak olan hatlar aşağıda belirtilmiştir.

KAPANAN HATLAR

29T - TARABYAÜSTÜ / DARÜŞŞAFAKA - İSTİNYE

38H - ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ - HABİBLER

82S - YENİBOSNA METRO - İKİTELLİ OSB/ METROKENT

94Y - YEŞİLPINAR - BAKIRKÖY

98K - YENİ MAHALLE METRO / KİRAZLI - BAKIRKÖY

HT19 - İ.Ü.CERRAHPAŞA KAMPÜSÜ - TÜYAP METROBÜS

19FB - FINDIKLI MAHALLESİ - BOSTANCI

19F - FERHATPAŞA - SOYAK YENİŞEHİR

14E - KAZIM KARABEKİR - KADIKÖY

AÇILAN HATLAR

D1 - TEPEÜSTÜ - POLONEZKÖY / CUMHURİYET KÖYÜ