İETT'den Haberler

İETT ZEYTİNBURNU BELEDİYESİNDE​

İETT, toplu ulaşımda yeni çözümler oluşturmak için başlattığı ilçe buluşmaları kapsamında Zeytinburnu Belediyesini ziyaret etti.

Zeytinburnu Belediyesinin ev sahipliğinde yapılan toplantıya Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Osman Dinç ile İETT Genel Müdür Yardımcıları Sayın Şükrü Yılmaz ve Zeynep Pınar Mutlu ile İETT Koordinatörü Sinan Öztürk, İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile ilgili tüm yöneticiler, Zeytinburnu Belediyesinden yetkililer, muhtarlar ve sivil toplum örgütleri katıldı.

Toplantıda, İETT’nin Zeytinburnu ilçesinde sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti detaylı olarak değerlendirilirken, yapılacak yeni çalışmalar ile daha hızlı ve daha konforlu toplu ulaşım seçenekleri birlikte değerlendirildi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu doğrultusunda tüm ilçelerde yeni çalışmalarına devam edecek.

image

Kaynak: İETT

İETT, KAĞITHANE BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ​

İstanbul’un tüm ilçelerine giderek, katılımcı yönetim vizyonu doğrultusunda talepleri yerinde dinleyerek, daha konforlu toplu ulaşım hizmeti için yeni çözümler geliştirmeyi hedefleyen İETT, Kağıthane Belediyesini ziyaret etti.

Kağıthane Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Kağıthane Kaymakamı Sayın Niyazi Erten, Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Öztekin ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcıları Şükrü Yılmaz, Zeynep Pınar Mutlu ve Onur Temürlenk, İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile ilgili tüm yöneticiler, Kağıthane Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri, muhtarlar ile bölgedeki sivil toplum kuruluşları ve okul temsilcileri katıldı.

Programda İETT’nin İstanbul genelindeki ve Kağıthane ilçesindeki hizmetleri kapsamlı olarak değerlendirildi. Bölgedeki yeni talepler detaylı olarak birlikte dinlendi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu doğrultusunda tüm ilçelerde daha konforlu ve daha hızlı toplu ulaşım için yeni çalışmalarına devam edecek.

image

İETT, DAHA HIZLI VE DAHA KONFORLU ULAŞIM İÇİN FATİH BELEDİYESİNDE​

ETT, her seferinde daha iyiye hedefiyle, toplu ulaşımda çözümler oluşturmak için başlattığı ilçe buluşmaları kapsamında Fatih Belediyesini ziyaret etti.

Fatih Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen programa, Fatih Belediye Başkanı Sayın Mehmet Ergün Turan ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Yılmaz ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile ilgili tüm yöneticiler, Fatih Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri, muhtarlar, bölgedeki sağlık kurumlarının yetkilileri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Toplantıda İETT’nin İstanbul’da 1 günde; 832 farklı hatta gerçekleştirdiği, 62 bin sefer ve yaklaşık 5 milyon yolculuk ile Fatih ilçesinde sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti ve farklı kesimlerden gelen tüm yeni talepler birlikte değerlendirildi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu ve ortak akıl ile Fatih ilçesinde daha konforlu ve daha hızlı toplu ulaşım için yeni çalışmalarını hayata geçirecek.

image

ŞİLE İÇİN DAHA HIZLI VE DAHA KONFORLU TOPLU ULAŞIM​

İETT, ortak akıl ve katılımcı yönetim vizyonuyla tüm ilçelerde daha konforlu ve daha hızlı toplu ulaşım hizmeti verebilmek için ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Bu doğrultuda, İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in başkanlığındaki İETT heyeti, Şile Belediye Başkanı Sayın Özgür Kabadayı’nın misafiri oldu.

Şile Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Şile Belediye Başkanı Sayın Özgür Kabadayı ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcıları Şükrü Yılmaz, Zeynep Pınar Mutlu ve Onur Temürlenk, İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri ve Şile Belediyesinden yetkililer, muhtarlar ile bölgedeki sivil toplum örgütleri katıldı.

Toplantıda, İETT’nin Şile ilçesinde sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti detaylı olarak değerlendirilirken, yapılacak yeni çalışmalar ile daha rasyonel ve daha konforlu toplu ulaşım seçenekleri birlikte değerlendirildi.

İETT, toplu ulaşımda her seferinde daha iyiye hedefi ile Şile ilçesi ve tüm ilçelerde yeni çalışmalarını hayata geçirecek.

image

İETT BÜYÜKÇEKMECE VE ARNAVUTKÖY BELEDİYESİNDE​

Toplu ulaşım hizmetini çok daha konforlu ve daha hızlı hale getirebilmek için İstanbul’daki tüm ilçe belediyelerini ziyaret eden İETT, Büyükçekmece ve Arnavutköy Belediyelerini ziyaret etti.

İstanbul’da 1 günde 62 bin sefer ve yaklaşık 5 milyon yolculuk gerçekleştiren İETT, hayata geçirdiği yatırımlar ve yeni planlanmalar ile toplu ulaşım hizmetini daha konforlu ve daha hızlı hale getirebilmek için yeni hamleleri hayata geçiriyor.

Bu kapsamda İstanbul’daki tüm ilçe belediyelerini de yerinde ziyaret ederek, belediyelerin, sivil toplum kuruluşlarının, muhtarların, üniversitelerin ve bölge halkının taleplerini yerinde dinliyor.

19 Ağustos 2024 Pazartesi günü İETT Genel Müdürü İrfan Demet’in başkanlığındaki İETT heyeti, Büyükçekmece Belediye Başkanı Sayın Hasan Akgün’ü ve Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın Mustafa Candaroğlu’nu ziyaret etti.

Büyükçekmece Belediye Başkanlığındaki programa, Büyükçekmece Belediye Başkanı Sayın Hasan Akgün’ün yanı sıra belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, belediyeden ilgili tüm yöneticiler ve vatandaşlar katıldı.

Arnavutköy Belediyesindeki programa ise Arnavutköy Belediye Başkanı Sayın Mustafa Candaroğlu’nun yanı sıra belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, bölge muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri, belediyenin ilgili yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantılarda İETT’nin İstanbul genelindeki toplu ulaşım hizmeti ile her iki ilçede sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti detaylı olarak değerlendirilirken, yapılacak yeni çalışmalar ile daha rasyonel ve daha konforlu toplu ulaşım seçenekleri birlikte değerlendirildi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu doğrultusunda tüm ilçelerde yeni çalışmalarına devam edecek.

image

image

ESENYURT’TA DAHA HIZLI VE DAHA KONFORLU ULAŞIM​

İETT, her seferinde daha iyiye hedefiyle, toplu ulaşımda çözümler oluşturmak için başlattığı ilçe buluşmaları kapsamında Esenyurt Belediyesini ziyaret etti.

Esenyurt Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa, Esenyurt Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Ahmet Özer ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcıları Zeynep Pınar Mutlu ve Onur Temürlenk ile İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve bölgedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Programda, İETT’nin İstanbul genelindeki ve Esenyurt ilçesindeki hizmetleri ile bölgedeki yeni talepler kapsamlı olarak değerlendirildi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu ve ortak akıl ile daha konforlu ve daha hızlı toplu ulaşım için çalışmalarına devam edecek.

image

İETT, ŞİŞLİ VE BAHÇELİEVLER BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ​

İETT, katılımcı yönetim vizyonu doğrultusunda İstanbul’un tüm ilçe belediyelerini ziyaret ederek, ortak akılla toplu ulaşımda yeni çözümler geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Her seferinde daha iyiye hedefiyle, daha konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdüren İETT, 21 Ağustos Çarşamba günü Şişli Belediyesi ve Bahçelievler Belediyesini ziyaret etti.

Şişli Öğretmenevinde gerçekleştirilen programa, Şişli Belediye Başkanı Sayın Resul Emrah Şahan ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcısı Onur Temürlenk ile İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri, Şişli Belediye Başkan Yardımcıları, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü, meclis üyeleri, muhtarlar, bölgedeki sağlık kuruluşu temsilcileri ve sivil toplum örgütleri katıldı.

Bahçelievler Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan programa ise Bahçelievler Belediye Başkanı Yardımcısı Sayın Ayhan Kalkan ve İETT Genel Müdür Yardımcısı Sayın Onur Temürlenk ile İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Toplantılarda İETT’nin her iki ilçede sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti detaylı olarak değerlendirilirken, yapılacak yeni çalışmalar ile daha rasyonel ve daha konforlu toplu ulaşım seçenekleri birlikte değerlendirildi.

image

image

İETT SULTANGAZİ BELEDİYESİNDE​

İETT, toplu ulaşımda yeni çözümler oluşturmak için başlattığı ilçe buluşmaları kapsamında Sultangazi Belediyesini ziyaret etti.

Sultangazi Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Yakup Dalkılıç ve İETT Genel Müdür Yardımcısı Sayın Zeynep Pınar Mutlu ile İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ve İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ile İETT’nin ilgili yöneticileri katıldı.

Toplantıda, İETT’nin Sultangazi ilçesinde sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti detaylı olarak değerlendirilirken, ilçeye hizmet verecek İETT’nin yeni transfer merkezi başta olmak üzere hayata geçirilecek yeni çalışmalar ile daha hızlı ve daha konforlu toplu ulaşım hizmetleri ile bölge muhtarlarının ilettiği tüm konular birlikte değerlendirildi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu ve ortak akıl ile Sultangazi ilçesinde yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam edecek.

image

İETT YÖNETİMİ, DAHA HIZLI VE DAHA KONFORLU ULAŞIM HİZMETİ İÇİN KADIKÖY’DE​

İETT, ortak akıl ve katılımcı yönetim vizyonuyla tüm ilçelerde daha konforlu ve daha hızlı toplu taşıma hizmeti verebilmek için ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda İETT heyeti Kadıköy Belediyesini ziyaret eti.

Kadıköy Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mesut Kösedağı ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcıları, Zeynep Pınar Mutlu ve Onur Temürlenk ile İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri, Kadıköy Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, bölge muhtarları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Toplantıda, İETT’nin İstanbul genelindeki tüm hizmetleri ile Kadıköy ilçesi özelinde otobüs ve metrobüs olarak sunmuş olduğu toplu ulaşım hizmeti detaylı olarak değerlendirilirken, bölgedeki yeni talepler alındı, yapılacak yeni çalışmalar ile daha hızlı ve daha konforlu toplu ulaşım seçenekleri birlikte değerlendirildi.

İETT, toplu ulaşımda her seferinde daha iyiye hedefi ile Kadıköy ilçesi ve tüm ilçelerde yeni çalışmalarını hayata geçirmeye devam edecek.

image

Düşünsene Kadıköy’de yaşıyorsun. Metrobüs var, Marmaray var, Otobüs var, Nostaljik Tramvay var, Metro var, Vapur var, Normal Tramvay da yapılacak. Harika değil mi ya? Bütün ulaşım araçları var tek semtte. Özellikle Moda’da yaşamak isterdim. Evinin önüne bir çıkıyorsun daracık sokakta ray var tramvay geçiyor. Böyle küçük şeylere takılıyorum. Şehirde estetik seviyorum.

Son düzenleme:

İETT ÇEKMEKÖY BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ​

İETT yönetimi, her ilçede daha konforlu ve daha hızlı toplu ulaşım hizmeti sunabilmek amacıyla ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda İETT yönetimi, Çekmeköy Belediyesini ziyaret etti.

Çekmeköy Belediye Başkanlığında düzenlenen programa, Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Orhan Çerkez ile İETT Genel Müdür Yardımcısı Sayın Zeynep Pınar Mutlu ve Onur Temürlenk ile İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri, Çekmeköy Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, bölge muhtarları ve bölgedeki sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

1 Günde 3.186 Sefer

Toplantıda, İETT’nin İstanbul genelinde sunmuş olduğu tüm toplu ulaşım hizmeti ile Çekmeköy ilçesi özelinde bir günde 60 farklı hatta, 420 araç ile gerçekleştirdiği toplam 3.186 sefer detaylı olarak paylaşıldı, ilçeden gelen yeni talepler karşılıklı olarak değerlendirildi.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    135.5 KB · Görüntüleme: 1

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda İETT Seferleri​

30 Ağustos Zafer Bayramı’ında kişiselleştirilmiş İstanbulkart’ınızla ücretsiz seyahat edebilirsiniz.

image

*Ada hatları, Beyoğlu-Taksim Nostaljik Tramvay’ı, Karaköy-Beyoğlu Tünel’i, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’na hizmet veren bagajlı taşımacılık yapan hatlarımız ile 139 Üsküdar-Şile ve 139A Üsküdar-Şile/Ağva VİP hatlarında ücretsiz uygulaması geçerli değildir.

Arkadaşlar, İETT’ye güzel mi güzel MAN Lions City G 18 gelmişti test aracı olarak. O aracın akıbeti nedir? İlk gördüğümde çok heyecanlanmıştım, yıllar sonra İETT ve MAN işbirliğini görünce. Sizce İETT, MAN alır mı?

• Beğen
Tepkiler: Tam35 ve Autobus

Konu görüntüleyen kullanıcılar