İETT'den Haberler

image

image

İETT YÖNETİMİ, DAHA HIZLI VE DAHA KONFORLU ULAŞIM HİZMETİ İÇİN BEŞİKTAŞ’TA​

İETT, ortak akıl ve katılımcı yönetim vizyonuyla tüm ilçelerde daha konforlu ve daha hızlı toplu taşıma hizmeti verebilmek için ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda İETT Genel Müdürü İrfan Demet başkanlığındaki heyet Beşiktaş Belediyesini ziyaret eti.

Beşiktaş Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Rıza Akpolat ve İETT Genel Müdürü Sayın İrfan Demet’in yanı sıra İETT Genel Müdür Yardımcıları Zeynep Pınar Mutlu ve Şükrü Yılmaz ile İETT Koordinatörü Sinan Öztürk ve İETT Ulaşım Planlama Dairesi Başkanı Yusuf Limon ile İETT’nin ilgili tüm yöneticileri, Beşiktaş Belediyesi başkan yardımcıları, meclis üyeleri, bölge muhtarları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

1 Günde 7 Bin 752 Sefer

Toplantıda, İETT’nin İstanbul genelinde sunmuş olduğu tüm toplu ulaşım hizmeti ile Beşiktaş ilçesi özelinde bir günde 99 farklı hatta, 655 araç ile gerçekleştirdiği toplam 7 bin 752 sefer detaylı olarak paylaşıldı, ilçeden gelen yeni talepler karşılıklı olarak değerlendirildi.

İETT, katılımcı yönetim vizyonu doğrultusunda tüm ilçelerde yeni çalışmalarına devam edecek.

image

Kaynak: İETT

Site daha yeni olduğu için orer hataları olabilir. Arayüzün de sonradan değişeceğini düşünüyorum. Eğer böyle kalırsa iğrenç bir arayüz bizi bekliyor demektir.

Doğrulama bundan önceki zamanlarda da vardı. Google ReCaptcha doğrulaması şeklinde. O daha kötüydü. Bu yine iyi olmuş.

Ayrıca yeni özelliklerle bayağı işlevsel olmuş.
  • Aracın konumu otomatik değişiyor.
  • Plakaya göre arama yapılabilir.
  • Sistemdeki tüm araçlar liste şeklinde gösteriliyor.

Son düzenleme:
133KT hattına yine ek sefer koymamışlar. Yıllardır sorun yaşanıyor bu hatta. Ne lanet bir hatmış ya. 😡

130E hattına eklenen ek seferler zaten kış orerinde olan seferler. 😀 130E ile gidip geliyorum, yolculuk gayet rahat geçiyor. Güzergahı uzun olmasa ve yolu dolanmasa potansiyeli olan bir hat.

Konu görüntüleyen kullanıcılar