Ankara - Bağlum, Kösrelik ve Çevresi

Arsayı alalı 24 sene olmuş bu ve bundan önceki belediyeler bağlum için bi halt yapmamış bunlarda yapmaz bizlerin arsaları burda degilde başka yerde olsaydı 24 yıllık zaman zarfında çok şey degişirdi

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
FB_IMG_17232417489737193

Aklimizla Alay etmeye devam ediyorlar … oynatıp durdukları yetmedi galiba

• Beğen
Kesin bilgi , cuma belediye binasında bu iş ile ilgilenen adamla görüştüm ve yukarıdan bu işi hızlandırın diye talimat geldiğini söyledi . Hatta yeni ihale dosyası masasında idi bizzat gördüm , pazartesi dosyayı ihale birimine vereceğini söyledi. 2-3 hafta sonra ihale tarihini belirtecekler

Hisar mah. radar civarı bildiğim kadarıyla bir çalışma yok ancak tarla fiyatları 1000 TL den düşük yok oralarda. 2020 de fiyat 50 TL idi mt² , hatta ben o yıl bir villa arazisi sattım 1 dönüm 130 bin TL ye. Şu an 2500 3000 TL ederi var. Yani 4 sene içerisinde tarla ve villalık mt² si 20 kat artmış durumda aciliyeti olmayan arkadaşlar satmamalı. Faiz indiğinde krediler açıldığında çok daha fazlası edecektir. Ufak bir finansal bilgi paylaşmak istedim belki birilerine fikir olabilir. Herkese iyi günler.

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana ve eren
benimde villa arazim var hepsi tek tapu toplu olarak satilir isteyen varsa hepsi tek tapu bende manzarasi mükemmel önü komple acik saray pursaklar akyurt havalimani görüyor düz arazi

• Beğen
Belediyeyi aradığımda jeolojik etüd yapılacağını arazinin etüd edileceği bilgisine ulaştım sonrasında imar çalışması jeolojik tespit sonunda olucakmış mış mış

• Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar