Bugün Hangi İETT Hattında Hangi Otobüs Vardı?

Böyle duyarsız bir belediyeyi buldular tabi istedikleri gibi at koşturabiliyorlar. Bu durumun bir yaptırımı yok.

Bakımsız araçları bir süreliğine bağlayıp sahiplerinin gözünü korkutacaklar ama nerede o yürek?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Yani insanları 4 sene daha 180 tane tenekeye muhtaç edecekler. Kendi kullandıkları arabalar bu kadar bakımsız mı merak ettim.
Ya hadi değiştirmesin zorunda da değil zaten. En azından bakımını yaptırsın İstanbulda kaç tane Temsa gördüm bakımlı bir gram ses titreme yok içinde. Kolay kolay arızalanmıyor. Kliması çalışıyor. İstanbuldaki en kötü Temsalar tartışmasız Savaş Petrole ait.

Akialar gelmiş ve sefere başlamışlar

33 - A3073, A3055, A3045, O1306, O2015
98Y - A3067
33B - A3088, A3060, A3082
33M - A3050, A3065
HT11 - A3024
32T - A3070

Normalde yeni araçların gelmesine sevinmem lazımdı ama ben hiç memnun olmadım. 2-3 tane dışında Otokar kalmadı.

Son düzenleme:
M2574 Mercedes Citaro G
121A Beykoz-Mecidiyeköy hattında

IMG_20240614_152510

6.05’te Beykoz’dan kalkıp, Mecidiyeköy’de ring yapıyor. Ardından Çavuşbaşı’na gidip 7.15 depar seferini yapıyor, 121B-1 hat tabelasıyla. 8.35’te Mecidiyeköy’den kalkıp Beykoz’a geliyor ve gün boyu utanmadan garajda yatıyor. Sonrasında akşam üzeri 16.10’da Beykoz’dan kalkıp, 18.00’de de Mecidiyeköy seferini yapıp günü bomboş bitiriyor. Şimdi bana hak verdiniz mi neden öfkeliyim? Kardeşim biz tıkış tıkış giderken, bazen orta kapıdan bile binemeyip sonraki otobüsü beklerken bu otobüs garajda yatamaz öğlenleri! İETT sadece ÖHO’lara km yaptırıyor. Kendisi etliye sütlüye dokunmuyor. Eskiden Ikarus’lar varken, İETT, ÖHO’dan daha çok çalışırdı. Şimdi sadece ÖHO çalışıyor.

Son düzenleme:
Yani bütün gün çalışsan ne olacak ? Ellerine yapışıyor herhalde . Anlamadığım bu devasa boşlukta solo araçlar mı çalışıyor sadece ? Yazık . Böyle yönetim mi olur ?
Ya desen körüklü araç gerektiren kalabalık yok , solo araçlardaki kalabalığa bak .

303B - M2507

Son zamanlardaki en ilginç durumlardan biri. Dün de M2516 146B’de çalıştı.

91E - O2201
97G - O2250 (1 sefer de 92Ş)
97GE - O1257

Sultangazi Otokarları da akla gelmeyecek hatlarda çalışmışlar. 97GE’ye arada geliyor ama diğerleri çok şaşırtıcı.

Son düzenleme:
Hay maşallah en az 3 tane Anadolu Garajı veriyor körüklü, cumartesi olmasına rağmen. Şahinkaya garajı da 10 tane veriyor en az. Bu rezillik artık son bulmalı ve ÖHO’lar 11ÇB hattında da çalışmalı. Aksi takdirde bu hat yüzünden diğer yoğun hatlara körüklü araç kalmıyor.

Konu görüntüleyen kullanıcılar