Dodurga ve Alacaatlı Mahalleleri

Evet parseller revizyon oldu parsel numaraları büyüklükleri falan değişti revizyondan sonra daha sonrada kat yükselikleri için yeniden askıya çıktı ve kabul görmüştü

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Karar doğrultusunda düzeltme veya revizyon yapmadan ruhsat verilemez; idarenin yazdigi yazi mahkeme kararini ortadan kaldirmaz. Revizyon veya duzeltme yapmadan, adina her ne derseniz, ruhsat verilmesi soz konusu bile olamaz.

• Beğen
Öf be
Bıktırdı bu rkk, ahmetdinçer ve human üçlüsü
Her olumlu haber ardından hızla umutsuzluk yayıyorlar.

Görevlerini layıkıyla yapıyorlar. Araya bikaç olumlu yorum sıkıştırarak olumsuz bir hava yaymaya çalışıyorlar.
Üsluplarına bakılırsa üçü de aynı kişiler gibi.
Gibi gibi, bi bi bi bi
Bi biskrem versem.
🎼🎼🎼🎼🎼🎼🎼

Son düzenleme:
  • Beğen
Bu belediyeler vatandaşın çıkarlarını korumak için değil de, kişilere ve guruplara nasıl fayda sağlarız diye mi sürekli sorun çıkarıyor, yokuş yapıyor. Geçmiş dönemlerde de İ.Melih belediyesi ve Çankaya belediyesi Beytepeyi ve kooperatifleri süründürdüler. İstekleri karşılanınca 0.5 emsaller 3.0 oldu. Vatandaşın ne yargı, hukuk yanında ne de ilahi adalet.

Sarı sitede 2.500.000 e bir kooperatifin sattığı yer var.Göle yakın 1.75 emsal 12.500 metre bir yer.Kuzu grupla görüşüyoruz iş bitme noktasında dedi.Doğru ise çok iyi bir gelişme

Biraz daha bekliyoruz adli tatil de bitti Çankaya belediyesi kararını versin bakalım ondan sonra verdiği karara göre hareket edeceğiz.Duyumlarım olumlu yönde ama yeni edindiğim bir bilgi yok

50 m bulvarı mı kastettiniz? Osman Bey’in paylaştığı duyumu ben geçen hafta edinmiştim. Fakat burada sürekli belge talep edildiği için burada paylaşmamıştım. Medeni cesaret gösteren Osman bey’de ayrıca teşekkür ederim.

• Beğen
görüntü

Bu bir duyum değildi. 24 Temmuz da bu formda yazmıştım. Bence artık insanların duyumdan çok gerçekleri öğrenmesine ihtiyacı var. Teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:
  • Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar