Bursa'da Yatırımlık Araziler

Merhaba. Kiracıyım. Ev alamıyorum , arabamı model yükseltmek yerine 500 bin tl değerinde arsa bakıyorum. Öneriniz neresi olur ? Yani şu da olabilir önümüz deprem ölmez sağ kalırsak üstüne ev ya da eve benzer bi yapı yapabileceğimizde bir yer olabilir.

Merhaba. Kiracıyım. Ev alamıyorum , arabamı model yükseltmek yerine 500 bin tl değerinde arsa bakıyorum. Öneriniz neresi olur ? Yani şu da olabilir önümüz deprem ölmez sağ kalırsak üstüne ev ya da eve benzer bi yapı yapabileceğimizde bir yer olabilir.
Canbaz subaşı öneriyorum kentsel gelişim Bölgesi Karakoca TOKİ var bu fiyata biraz zor bulunur

Hamza merhaba subaşı köyü parsel 750 ramsar alana giriyor mu ?birde buranin dönümü ne kadardan gidiyor bununla ilgili bir bilgi verebilirsen sevinirim

Merhaba Bursa harici civar şehirler de olur derseniz özelden mesaj atabilirsiniz. Bursa içinde ise Kemalpaşa veya Yenişehir gibi yerlerden bakabilirsiniz.

Merhaba canbaz köyü manda yatağı mevki ile alakalı düşüncesi olanların fikirlerini merak ediyorum bir yer bölgelere göre biraz daha uygun

O bölge ramsar deyil dimi Hamza bey birde sizinle iletişim kurabilecegim bir tel var mı bu işi yapiyorsaniz sizinle çalışmak isterim

Nilifer çayı orda ona yakın olduğu için uygun almayın alacakssnız dişbudaklar mevki alın
Screenshot_2024-10-21-19-05-14-461_com.android.chrome.jpg

Konu görüntüleyen kullanıcılar