İETT Araç Filosu

İstanbul Senin uygulaması ne kadar iyi olsa da Otobüsüm Nerede uygulaması da bir o kadar kötü bir uygulama maalesef. Kesinlikle revize edilip geliştirilmesi lazım. İETT altyapısı da çok eskidi. API’leri stabil değil.

Son düzenleme:
Hayır ben uygulamayı indirdiğim halde giremedim göremedim açılmadı o sayfa.

Ayrıca zaten beyaz masa yı da çözüm merkezi olarak değiştirmişler gibi görünüyor yani bir değişikliğe gitmişler gibi.

Ya uygulama indirmeye gerek kalmadan web sitesinden de rahatlıkla kolaylıkla girebilmeliyiz ama yok.

Beyaz masanın kendi uygulaması da vardı onu da kaldırmışlar mesela.

Kâğıt üzerinde 2 sene önce değişikliğe gitmiş olabilirler ama yeni yeni bu işleri işleme koydular diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Çözüm Merkezi isim değişikliği 2 yıl önce yapıldı onu belirteyim. Konu dışına çok çıkmak istemiyorum ancak sitede yandan çıkan menüde “Başvurularım” kısmı görünüyorsa giriş yapmışsınız demektir. Bir de oraya bakın mümkünse. Aşağıdaki gibi olması lazım.

image

Eğer uygulamadan kullanmak istiyorsanız arama kısmına “Çözüm Merkezi” yazmanız yeterli. Ana menüden çıkmıyor.

İBB şu anda tüm uygulamaları bu İstanbul Senin uygulamasına entegre etmek istiyor. Superapp konsepti istiyorlar.

Son düzenleme:
Sanırım ben körüklü citaroların değerini daha bi anladım yani bu araçlar körüklü conectolardan artık benim için daha bi değerliler. Çünkü neden diceksiniz yani karşılaştırma yapacak olursam citarolar sanki daha seri araçlar. Conecto citaroya göre daha mı hantal kalıyor ne.

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar