İETT'nin Otokar Kent 290 LF Otobüsleri

Halende en sevdiğim araçlar kentlerdir. Hatta direkt Otokar benim için en kral markadır. Sonra kobra mercedes vs.
Bugün bmc ye bindim en arka kapının tek duracak tuşu var. sesten durulmuyor. kent öyle mi…

Ben 5000lik BMCleri de seviyorum ama Otokar gelirse direkt ona biniyorum. 😁

Çevremdeki ÖHO’da ise 12 BMC, 4 Otokar var (A-360, 369, 370, 381). İçlerinden A-381’in önü siyah.

BMC’lerden de A-377 yüksek tabanlı olduğu için değişmesi yakındır, inşallah bu da Otokar olur. 😊

Son düzenleme:
Bursalı diye Kobrayı çok severim. Hemide Bursadakiler temiz ve sağlam olduğu için daha sevdiriyor.
2015 modellerde bile gram tık sesi yok düşün.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
En sevdiğim otobüs sıralamasında O345 birinci sırada gelir bakın capacitymiş citaroymuş otokarmış karsanmış onlar daha sonra gelir yani. Ne biliyim ya herkesin bi gönlünün efendisi vardır ya bende O345 aşığıyım be arkadaşlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Akşam Saatlerinde Kadraja Bir Bebek Girdi😁
O2198 32T Cevatpaşa Taksim Hattında

IMG_3394

Ekli dosyalar

• IMG_3395.jpeg
    IMG_3395.jpeg
    2.3 MB · Görüntüleme: 0
O3042’nin tabelasında (hat numarasını gösteren kare) 3-5 led sarı veya yeşil yanıyordu.

O2289’un tabelası ciddi anlamda bozuktu.

Son düzenleme:
Nedense Sarıyer’e gidenlerin tabelası pert oluyor, burada çalıştıkları zaman sadece 2 defa bozuk tabela gördüm.

Karşıda da 5-6 yıl önce 20D çalışan bir Otokar’ın tabelası bozuktu.

Son düzenleme:
33’e Karsan veriyorlar, ne yalan söyleyeyim bunları bile özledim. Özellikle K1056’yı gördüğüme sevindim ama Otokar’ı görmek çok daha güzel olurdu.

Otokar olan iki tane 33 türevi var ama bunların seferi inanılmaz az. (33TE, 33TM) Bunlara O1231, O1260, O2297 geldi. Hepi topu 3 araç. :confused:

Artık otobüslere binme hevesim kalmadı, olur da binersem Procity TR’nin veya solo Karsan’ın gelmesini beklerim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tam35 ve Beykozlu
K1056’nın bendeki yeri ayrıdır.

Ben de aslında onları pek sevmiyordum ama bu Akiaları görünce biraz ısınmaya başladım. Bir de uzun süre gelmedikleri için onları arar oldum. 🙂

En rahat ettiğim gün Pazar oluyor, çünkü ortalıkta Akialar görülmüyor. 😅

Son düzenleme:

Konu görüntüleyen kullanıcılar