İETT'nin Otokar Kent 290 LF Otobüsleri

çocukla muhabbet ederken dedim bmc mi daha eski bu mu dedim. Öncesinde tabi bu araba yeni vs dedi kente.
bmc eski bu yeni dedi. dedim bmc bundan 10 yaş genç. Şaşırdı.

Orjinal plastiği değil
IMG_3440

Aracın iç motor kapağını açmışlar kapatmamışlar geri düştü düşücek yazıktır bu araçlara bu kadar hor kullanmayın

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Otokar neyse de B5073 BMC’nin de motoru bitik, 10 yaşına girmemiş aracı nasıl kullandılarsa artık.

Bir sürü Procity TR’ye bindim veya yanından geçtim, bu kadar kötüsüne ilk defa denk geldim.

Otokarlar bu idare ve şoförlerle 15 yaşını görürse iyi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Ey iett senin amacın nedir ya aracın orjinal kamerası var onuoradan söküp yerine üste lcd plazma koymuş tasarım harikası helal olsun!!!
IMG_3442

• Beğen
Dilekolay 11 yaşındaki belki de 12 yaşındaki aracın kamera ömrü bitip. aynı ebata uygun ekran bulamamışlardır diyeceğim de universal 7" ekran değil mi bu ekran?

• Beğen
Tepkiler: kentci ve Beykozlu
Aynısını metrobüsteki capacity ve conectolara yapılmaya başlamış kocaman metrobüstekilerin şöför bilgi ekranı ya varya saçmalıktan başka bişey değil otokarların kameraları çalışıyordu zaten özel yeri var sen niye alıyon üste koyup orjinal halini bozuyorsun anlam veremiyorum öne saçma sapan siyah koruyucu şey yapmışlar dümdüz önceden gri tasarım hoş kutusu vardı iett bu tür saçmalıkları bilerekmi yapıyor

• Beğen
Ne kadar teknolijik ya aracı üreten oraya kocaman göze batıp dikkat dağıtan ekran koymayı düşünemiyor şöförün dibine kamera koymak yerine üstüne bi kamera koymak zor olmamalı hem görüntü kirliliği gider iett araçlarına bu tür saçmalıklar lazım değil bakımlarını yapın şu araçların

• Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar