Bursa'da Yatırımlık Araziler

Üç ay önce işaretleme yaptılar yani poligon koydular ama ne zaman başlar ve ne zaman biter konusunda bir bilgiye sahip değilim.

Ekli dosyayı görüntüle 35139

Ekli dosyayı görüntüle 35141

Ekli dosyayı görüntüle 35140

Ekli dosyayı görüntüle 35135

Ekli dosyayı görüntüle 35142

IMG_1727

IMG_1724

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizim Karakoca toki grubundan birisi tokiyi aramış. Onlarda, alt yapı çalışmaları başladı köyde. Yakın bir zamanda ihaleye çıkılacak falan diye bilgi vermişler ama ben son dönemde o tarafa gidemedim doğruluğu nedir bilemem. Bilgi alabilecek var mı o bölgeden ?

Yok konut koperatif canbaz yerlerini satıyor böyle bir koperatif var onu belirtmek istedim bu arada yüksek ihtimalle Kobi OSb canbaz kurulacak birinci neden gıda OSB başkanı Ömer matlı cambazlı ve canbaz OSB de verin gıda bundan fabrika var aynı zamanda orda çok yer topladı ve oranın yolu elektrik herşeyi hazır hem Karacabey belediyesinde canbaz organize sanayi Bölgesi geçiyor canbaz düz zemin subaşı Karakoca eğimli en uygun yer cambaz

• Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Bir kere 1/100.000’lik planı yaparken bunların hepsini düşüneceğiz. Kentin yağmalanmasına asla izin vermeyeceğiz. Çok net söylüyorum… Tiny House vs. bunlar doğru işler değil. Plan dışında mevzi olarak yapılan bu uygulamaların yarın kente başka sorunlar yükleyeceğini hepimizin bilmesi lazım.

Onun için bunları doğru bulmuyoruz. Ben de duyuyorum falan yerde yine birileri bir şey yapacakmış buna asla izin vermeyiz arkadaşlar. Yarın bunlar yerleşik düzene geçecek demektir. Bu kentin eğer konut ihtiyacı varsa onlar 1/100.000’lik planda değerlendirilecek ve planda olan yerler imar anlamında gündeme gelecek. Aksi mümkün değil! Çok net söylüyorum bunu."

Belediye başkanı Mustafa Bozbey çok kararlı 100 binlik planda imar için

• Beğen
Screenshot_20240508_170439_Drive

Badırga canbaz subaşı 100 binlik planda badırga konut alanı canbaz subaşı kentsel gelişim Bölgesi 3 yerin imar girme ihtimali hepsinden yüksek

• Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar