Bursa'da Yatırımlık Araziler

Eski videolarına bakılırsa Tekosabın kuzeyi yanı yolun karşı tarafında gözüküyor. Yeni değişiklikler olmuşmu bilmiyorum. Ama TEKNOSABIN içinde olma imkanı yok. Zaten dediğim bölge TEKNOSABIN planları içinde olan bölge.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ali_Adana
Bursa Karacabey İnkaya ges kamulaştırma geldi
Screenshot_20240702_110836_Chrome

screenshot-1-668391e30d9d4

Yakın olanlar uzak dursun İnkaya suan kötü bir yatırım oldu etrafı rüzgar gülleri ile çevrildi Karacabey yatırım yapılacak yerler Karakoca hürriyet Muratlı subaşı canbaz Karakoca TOKİ olduğu için Hürriyet teknosab karşısı depolama alanı olacağı için Muratlı teknosab karşısı yakın olduğu için subaşı konut gelişim alanı olduğu için canbaz konut gelişim alanı olduğu için aynı zamanda 11 tane irili ufaklı hayvan çiftliği olduğu için

Hamza merhaba,
Daha önce de sormuştum. Bozbey in 1 yıla kadar ortaya çıkaracağız dediği 100binlik plan çalışmasında Subaşı-Canbaz-Karakoca bölgesi için daha önce planlanan taslaktan farklı bir durum-statü var mı acaba? Bir ipucu alabiliyor musun ?

Yeni kurulacak Uludağ ilçesinde Karakoca TOKİ ihalesi sonrası bölgede 4 köy ilçeye dahil olması muhtemel söylentisi bölgede duyulmaya başladı Karakocada subası canbaz seyran sahadan duyulan söylentiler olması muhtemel olarak bekleniyor

• Beğen
Sarı siteden takip ettiğim kadarıyla görükle de 1200 e 1500 e hatta 1000 e 1 artı 1 daireler var. Buralara yatırım yapılır mı? İzmir den yazıyorum. Sosyal medyadan takip ettiğim öğrenci bekar çalışan ve marjinal kesimlerin yaşadığı yerlermiş. Ben hiç gitmedim. Bilgim yok.

• Beğen
15 bin tl kiraları var işte. Ve güzel prim yapıyo. Şöyle ki sizin o şimdi 1.250 dediğiniz daireleri 580-600 lerden alıp 650-680 lere satıyoduk. 2 sene önce. Düşünün iite primini.

• Beğen
Mehmet bey görükleden daire alacaksanız ekstra dikkatli olun ortalık dolandırıcı kaynıyor ve görükleyi mesken tutmuş durumdalar. emlak şirketini önce şikayetvar’dan bir araştırın sonrasında evde ipotek -haciz varsa veya kat mülkiyeti-kat irtifakı yoksa arsa tapuluysa uzak durun. Fotoğraftaki ya da gösterdikleri daire ile tapuda satmaya çalıştıkları daire farklı olabiliyor. Bu konularda çok vatandaşın canı yandı dikkatli olmakta yarar var.

Konu görüntüleyen kullanıcılar