İETT'nin Akia Ultra LF 12 Otobüsleri

Soldaki iki düzen akia nın iç düzen opsiyonları. En soldakini iett aldı. Bence iett en sağda benim yaptığım düzende alması lazımdı. Araçların kapasitesi artardı. Ölü alanlar olmazdı. Aynı alana fazladan 7 koltuk atılabilecekken koltuk atmamışlar.

image

Niye tavanda mı gidecek bu insanlar. Koltuk niye olmasın. Yani babul yeri 2 tane olması fazlaymış desen anlıcam da koltuğu neden istemezsin onu anlayamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
Fotoğrafı görünce aklıma geldi. Kimilerinde gündüz led farları daha şimdiden yarım yamalak yanıyor. Otokarlarda mesela bu kadar yeniyken böyle bir durum var mıydı hiç sanmıyorum.

• Beğen
Akia da diz mesafe sorunu yok. gereksiz genişlik sorunu var sadece. fazladan 5 yolcu alabilecekken alamıyor

• Beğen
Senin için ne fark ediyor ayağını yerden kesiyor mu kesiyor hani sen bu kafadaydın şimdi şikayet etmeye hakkın var mı

• Beğen
Akia Bence dörtlü koltuk yerine 3 lü yanlama koltuk yapmalı tabanları dik berbat tasarım yerine daha yumuşak göze hoş gelicek şekilde tasarlamalı koltuklarını lale desenli grammer koltuklardan koymalı şöför kabini cam yerine plastik tasarlanmalı ve full şekilde tavanla birleşse ön torpido sipsiyah olucağına daha göze batıcak estetik bi tasarım yapılsa demir konusunda çok fazla görüntü kirliliği var evet ama bmc euro 6 lardıda o şekilde bi görüntü var ben akiaları temsa bmc tezeller vb araçlardan daha çok beğendim o kadar kötü bir araç değil akia öho modellerinde dediğim şekilde yapsa satış patlaması yapar ama şanzuman biraz korkutuyor beni açıkcası önümüzdeki yıllar göstericek…

Son düzenleme:
  • Beğen
Demirlerin berbatlığı
IMG_3296

Ekli dosyalar

• IMG_3297.jpeg
    IMG_3297.jpeg
    198.4 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:
  • Beğen