İETT'nin Akia Ultra LF 12 Otobüsleri

sana bişi diyim mi. bunlar ne yaparsa yapsın bi otokar edemez. bak 11 model kente bak 21 model bmc ye akia ye yeni mercedese. 2011 kent gibi bile değil. hepsinde bir yerlerden çalmışlar.
Kentlerin ön konsol yumuşak plastik. şoför arkası koltukraki yolcunun önü yumuşak plastik. bmc de adi plastik kırılacak gibi. sigorta kısmı düzgün kapatılmış. conecto 3. nesilde bu kapak düştü düşecek şekilde.

Otokar Kentş Boşuna sevmiyoruz araçta göze batmıcak hoş detayları var mercedeste bile yıllardır zeminde lastik kısmının oralarda uyduruk demire benzeyen ama demir olmayan malzeme tavanlar kronik problemli dağılıyor 2024 leride aynı şekil 10 bin km olmadan tavanları düştü düşücek şekilde otokarın bence kente mercedes motoru koysa heryer otokar olurdu cummins de iyi fakat denense nasıl olur acaba

üst trim kalitesi kötü. Otokar doruk 190 le nin ilk üretimi olan 2008 modellerde bmc gibi yapmıştı. SOnrasında makyajda trimler sarkamsın diye trimlerin altına metal çıta koydu. bmc dışında çoğu markada trim sarkmasın diye metal çıta var.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu ve kentci
İç ferahlığı yeterli
IMG_3299

Tl değersiz arkadaşlar yurtdışına satılan yerli araçlar full dolu gidiyor yeterki işin içine para girsin üretemicekleri araç yok isteğe göre motor hariç

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu
TR üretim kobralarda kapı üstü duracak yazısı bile yokken. Yurtdışına giden kobralarda her duracak butonunun ayrı duracak ışığı var. farkı görün

• Beğen
Neymiş mesela artısı? Yok diyorum yok önde duracak yazısı yazısı yok. Bu eksi oğlu eksidir.

İstediğin dilde duracak yazısına çevirebiliyorsun dijital olaral bu Otokar’larda mevcut gayette güzel.

Madem bu özellik sizce premium neden İETT araçlarında olmasın? Çünkü size göre gerek yok yani İETT layık değil buna öyle mi.

• Beğen
TL değersiz evet bu su götürmez bir gerçek. Ama TL ne akdar değersiz olursa olsun benim anladığım birşey var ki markalar zararına satmıyor buna emin olun. Yani ****** da üstüne koyup satıyorlar.

Kent xl lerde öndeki siyah piano black parça duruyor diye düşünüyorum ama içindeki ekran yoksa işte bu malzemeden çalmaktır hatta daha ileri gidiyorum sahtekarlıktır kimse kusura bakmasın.

Kaldı ki Kent XL modelinden söz ediyoruz yani aksine en dolu olması gereken araçta böyle bir durum varsa YORUMSUZ arkadaşlar ya YORUMSUZ.

Kent XL modeli senin amiral gemin değil mi kardeşim…

Otokar malzemeden çalıyor bu bir gerçek ama bu durum Otokar’a yakışıyor mu yakışmıyor işte.

Ne zaman ki o kent koltukları değişti işte o zaman bi soğudum ben hafiften Otokar’dan 😦

Son düzenleme:
  • Beğen
Yeni model Citiport’larda bunu kaldırdılar. Artık normal düğme kullanıyorlar. Bu özellik bazı otobüslerde çalışıyor, bazılarında bozuk.

• Beğen
Tepkiler: Beykozlu ve tolga
Sanırım A-1001’de çalışıyordu ya. 88 hattında mı 88A hattında mı ne ayılar öncesinde binmiştimte ordan anımsar gibiyim.

• Beğen

Konu görüntüleyen kullanıcılar